Kraków, 23-25 listopada 2023 r.
herb uniwerstytu jagiellońskiego
uniwersytet Jagielloński

Opłata konferencyjna

V KRAJOWA KONFERENCJA PSYCHOLOGII KLINICZNEJ - Kraków 2023

Opłata konferencyjna

Termin I: zgłoszenie do 31.07.2023Termin II: zgłoszenie do 15.10.2023
Opłata podstawowa500 zł600 zł
Udział w bankiecie
(liczba miejsc ograniczona)
160 zł160 zł


Każda osoba, która rejestruje się na konferencję otrzymuje potwierdzenie rejestracji, gdzie są podane dane do przelewu. Opłat konferencyjnych należy dokonywać na otrzymane wówczas dane. Dzień zaksięgowania przelewu stanowi datę wyznaczającą wysokość opłaty odpowiedniej dla terminu I lub II.

Dane dotyczące płatności za konferencję wraz z przypisanym każdemu uczestnikowi ID streszczenia są zawarte w wiadomości potwierdzającej rejestrację zgłoszenia. Prosimy o dokonywanie płatności wyłącznie na podstawie otrzymanych danych. Jeśli nie otrzymali Państwo takiej wiadomości z systemu rejestracyjnego, prosimy o kontakt z Działem Konferencji UJ (konferencje@uj.edu.pl).

Wszelkie zapytania i prośby odnośnie faktur/płatności prosimy kierować bezpośrednio do Działu Konferencji UJ (konferencje@uj.edu.pl).

UWAGA

Powiadomienia dla Uczestników zgłaszających chęć udziału czynnego w konferencji zostały wysłane w zeszłym tygodniu. Prosimy o sprawdzenie skrzynek mailowych i folderu SPAM. Informacja dostępna jest także po zalogowaniu się na stronie internetowej w panelu rejestracyjnym. 

W przypadku braku powiadomienia prosimy o niezwłoczny kontakt na adres mailowy konferencje@uj.edu.pl, wpisując w tytule wiadomości: Brak powiadomienia.


Zapisz się
już dziś

Zapisz się na V Konferencję Psychologii Klinicznej. 
Pobierz program konferencji
Program

program konferencji

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram